Junior stratégiai beszerző

  • Feladatok
    • A beszerzési folyamat teljeskörű menedzselése: specifikációk alapján a beszerzési stratégia kialakítása, ajánlatkérések és tenderek összeállítása, kiértékelése, tárgyalások lebonyolítása, szerződések önálló előkészítése, beszállítói teljesítmény monitorozása.
    • Együttműködés a kulcsfontosságú érintettekkel, a vállalat egyéb társosztályaival.
    • A vállalati beszerzési stratégia kialakításának elősegítése a kijelölt beszerzési kategóriák tekintetében
    • A beszerzési terv összeállításában való részvétel, az érintettek igényeinek és követelményeinek rögzítése, tenderek időbeli tervezése
    • Szállítók minősítése és értékelése, beszállítói kockázatkezelés és helyesbítő intézkedések meghozatala
    •  KPI-mérések, illetve ellenőrzések és rendszeres teljesítményértékelések révén a megfelelő szállítói teljesítmény biztosítása.
    • Megfelelő eljárások, például költségtechnikák alkalmazásával a megtakarításokra és értékekre vonatkozó célok megállapításához, majd eléréséhez való hozzájárulás a kijelölt beszerzési kategóriák tekintetében.
    • Költség optimalizási lehetőségek alkalmazása pl. TCO optimalizálás, hozzájárulás termékek/szolgáltatások racionalizálásához.
  • Elvárások
    • Felsőfokú tanulmányok (műszaki/gazdasági/logisztikai).
    • Minimum 3 év beszerzési vagy logisztikai szakmai tapasztalat.
    • Kiváló kommunikációs és szervezési készség.
    • Elemzési készség, üzleti szemlélet.
    • Proaktív hozzáállás, önálló munkavégzés, együttműködési készség.
    • SAP vagy más vállaltirányítási rendszer és MS Office felhasználó szintű ismerete.
  • Előny
    • Angol nyelv tárgyalási (B2) szintű ismerete.
    • ARIBA ismeret.
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag.
    • Áramdíj kedvezmény 3 hónapos munkaviszonyt követően.
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.
    • Korlátlan vállalati mobiltelefon használat.
    • Kiemelkedő premizálási rendszer.
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
  • Társaság OPTESZ OPUS Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen, Hajdúszoboszló, Budapest
  • Szakterület Beszerzés
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozott idejű