Eszközinformációs koordináló területi referens

  • Feladatok

    A térinformatikai alapú villamos hálózati műszaki nyilvántartási rendszer (INIS) működtetése az alábbiak szerint:

    • INIS modulgazdai feladatok ellátása.
    • INIS rendszer üzleti oldali üzemeltetése, fejlesztése, adatkarbantartása, kapcsolattartás az informatikai (IT) szolgáltatóval.
    • INIS adatstruktúrák felügyelete, ellenőrzése, javítása, naprakészen tartása.
    • INIS rendszerrel kapcsolatos funkcionális fejlesztési igények felmérése és specifikálása.
    • A térinformatikai rendszerekben a fogyasztók adatainak naprakész nyilvántartása.
    • Hálózati változásvezetés tevékenységének támogatása, felügyelete, ellenőrzése.
    • Közreműködés térinformatikai rendszerek fejlesztésében, adatépítési projektekben.
    • Kapcsolattartás belső társszervezetekkel, az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel.
    • Rendszeres és eseti jelentések, beszámolók, elemzések, műszaki statisztikák, riportok, adatszolgáltatások készítése.
  • Elvárások
    • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség - Műszaki (geoinformatikai vagy villamosmérnöki).
    • Legalább 3 év munkatapasztalat, ebből 1 év szakma specifikus tapasztalat.
    • Office programok és Outlook teljes körű használata.
    • AutoCAD MAP felhasználói szintű ismeret.
    • Térinformatikai rendszerekkel kapcsolatban szerzett tapasztalat.
    • Angol alapfokú nyelvismeret.
    • Felelősségteljes, pontos, önálló munkavégzés.
  • Előny
    • IBM SPSS Modeler program használata.
    • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak ismerete.
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen
  • Szakterület Mérnök / Műszaki
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű