Szakoktató

  • Feladatok
    • A duális szakképzés (villanyszerelő tanulók – villamos hálózat szakmai irány) működésének biztosítása.
    • Kapcsolattartás a középiskolákkal, képzőhelyekkel.
    • A munkavégzéshez szükséges jogszabályi előírások, szabványok, típustervek, műszaki kézikönyvek, munkavédelmi előírások, technológiai utasítások megismertetése a tanulókkal
    • A tanulók irányítása, fejlesztése, támogatása, tanmenet, tanterv készítése.
    • A tanulók teljesítményének értékelése.
    • Tanulók rendszeres ellenőrzése, a munkavégzési szabályok és a technológiai utasítások be nem tartásának dokumentálása.
    • A képzéshez szükséges dokumentumok vezetése, naprakészen tartása.
    • Kapcsolattartás az áramhálózati üzemmel.
  • Elvárások
    • Mestervizsgával rendelkező villanyszerelő szakmunkás VAGY
    • Szakirányú egyetemi vagy főiskolai végzettséggel rendelkező villanyszerelő szakmunkás VAGY
    • Jogszabályi elvárás alapján, 60. életévét betöltött villanyszerelő szakmunkás
    • 5 év szakmai gyakorlat
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Szolnok
  • Szakterület Mérnök / Műszaki
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű