Hálózatüzemeltető/Gázszerelő

  • Feladatok
    • Fogyasztói rendszeren történő ellenőrzés.
    • Fogyasztói rendszeren történő munkavégzés.
    • Gázmérők, nyomásszabályzók ellenőrzése, cseréje.
    • Elosztó hálózaton és tartozékain végzett munkák.
    • Üzemzavar elhárítás elosztó- és fogyasztói rendszeren.
    • Készenléti szolgálat ellátása.
  • Elvárások
    • Gázvezeték- és készülékszerelő, vagy csőhálózat- és berendezés szerelő szakképesítés.
    • Legalább 1-2 éves szakmai (közműüzemeltetési vagy épületgépészeti) gyakorlat.
    • Jó problémamegoldó készség.
    • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Előny
    • Gázszolgáltatónál szerzett szakmai gyakorlat.
    • Műanyaghegesztői képesítés.
    • Gázvezeték-és/vagy készülékszerelő mesterlevél.
    • Érvényes gázszerelői igazolvány.
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag.
    • Kiemelkedő premizálási rendszer.
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
    • Mobilitás támogatása.
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.
  • Társaság OPUS TIGÁZ Zrt
  • Munkavégzés helye Eger
  • Szakterület Gázhálózat üzemeltetés
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű