Ellenőrzési referens

  • Feladatok
    • A standard, és a célzott ellenőrzési feladatok elosztása, kiadása ellenőrzési régió szintjén.
    • Ellenőrzésekhez kapcsolódó munkafolyamatok indítása.
    • Ellenőrzésekhez kapcsolódó időpont egyeztetések.
    • Bejelentések fogadása, rögzítése nyilvántartási rendszerben.
    • Az ellenőrzések során keletkezett iratok kezelése.
    • Ellenőrzéshez kapcsolódó támogató folyamatok feladatainak végzése.
  • Elvárások
    • Középfokú végzettség
    • WINDOWS és MS Office felhasználó szintű ismerete
    • SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete.
    •  „B” kategóriás jogosítvány
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag.
    • Áramdíj kedvezmény.
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
    • Mobilitás támogatása.
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.
  • Egyéb információk
    • Munkavégzés helye: Szolnok, Karcag
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Szolnok, Karcag
  • Szakterület Ellenőrzés
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű