Környezetvédelmi szakértő

  • Feladatok
    • Környezetvédelmi külső-, belső riportok, jelentések készítése, adatok szolgáltatása külső, belső ügyfeleknek.
    • Környezetvédelmi oktatási anyagok készítése.
    • Külső, belső mérési feladatok teljesítése, mérési naptár vezetése.
    • Környezetvédelmi ellenőrzések végzése, hiányosságok feltárása, jogszabályi nem megfelelőségek feltárása.
    • Környezetvédelmi programok szervezése, irányítása, szakmai cikkek, publikációk készítése.
    • Hulladékgazdálkodással kapcsolatos pályáztatási feladatokban való aktív, szakmai részvétel.
    • Hulladékgazdálkodási folyamat fejlesztése, egyeztetése, szabályozása, ellenőrzése, szakmai koordinációja és a folyamatban történő aktív részvétel.
    • Hulladékgazdálkodási partnerekkel (külső, belső) történő kapcsolattartás.
    • Teljesítménymutatók készítéséhez adatok gyűjtése, kimutatások készítése.
    • PCB tartalmú kondenzátorokkal kapcsolatos nyilvántartási feladatok ellátása.
  • Elvárások
    • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség.
    • Legalább 3 év nagyvállalati tapasztalat.
    • A WINDOWS és az MS Office teljes körű használata.
    • B kategóriás jogosítvány.
  • Előny
    • ISO belső auditori végzettség (ISO 14001:2015)
  • Amit kínálunk
    • Áramdíj kedvezmény 3 hónapos munkaviszonyt követően.
    • Kiemelkedő premizálási rendszer.
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
    • Korlátlan vállalati mobiltelefon használat.
    • Mobilitás támogatása.
    • Belső és külső képzések biztosítása.
    • Fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.
  • Egyéb információk

    Munkavégzés helye: elsősorban Debrecen

  • Társaság OPTESZ OPUS Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen
  • Szakterület Munkavédelem
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű