Területgazda

  • Feladatok
    • Meghatározott terület hálózat üzemeltetői eszköz felügyelete (információk, panaszok, üzemzavarok elemzése, káresetek kivizsgálása).
    • Adatgyűjtés, hálózatok minősítése (Minősítő bejárások, mérések végzése, feldolgozása, kiértékelése).
    • Üzemzavarok vizsgálata, hiba adatok elemzése, részvétel esettanulmányok kidolgozásában.
    • Közreműködés a beruházási javaslatok készítésében.
    • Karbantartási munkák követése, műszaki ellenőrzése.
    • Közreműködés kiviteli, vezetékjogi engedélyezési tervek terv zsűrin.
    • KIF hálózat méretezése, normál üzemállapotának meghatározása.
    • Részvétel az organizációs bejárásokon, a biztonságos munkavégzéshez szükséges ismeretek és alkalmas munkaterület átadása a vállalkozók munkavállalói részére.
  • Elvárások
    • Villamosipari szakirányú egyetemi/főiskolai végzettség.
    • „B” kategóriás jogosítvány.
  • Előny
    • Villamos hálózatok üzemeltetésén szerzett tapasztalat.
    • Érintésvédelmi felülvizsgálói végzettség.
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen
  • Szakterület Mérnök / Műszaki
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű