Oktatás és tanpálya munkatárs

  • Feladatok
    • Oktatóbázis, tanpálya és demonstrációs pálya működésének támogatása, folyamatos rendelkezésre állásának, üzemképességének biztosítása.
    • A tanpályák működőképességének ellenőrzése és folyamatos fenntartása, átszerelése az oktatási célnak megfelelően.
    • Az éves műszaki oktatási terv szerint vagy ad-hoc oktatások megtartása, illetve azokban való közreműködés.
    •  Az elvégzett oktatások, feladatok dokumentálása.
    • Az elosztóhálózat üzemeltetése kapcsán felmerülő esetek, technológiák, munkaeszközök, berendezések tanpályán történő használatának bemutatása, szimulálások elvégzése, konkrét elosztóhálózati munkák megvalósítása, illetve azokban való közreműködés.
    • Gázipari eszközök, anyagok (új termékbeszerzés vagy meglévő anyagok, eszközök esetén egyaránt) vizsgálatához szükséges tesztrendszer összeállítása, tesztelés elvégzése.
    • A feladat elvégzéséhez szükséges munkaeszközök, berendezések rendelkezésre állásának biztosítása, azok megfelelő működésének ellenőrzése.
  • Elvárások
    • Gázvezeték- és készülékszerelő szakmunkásvizsga, vagy
    • 16/2018. (IX. 11.) ITM rendelet szerinti szakirányú középfokú szakképesítés.
    • Alapszintű számítógép kezelési ismeretek (Outlook, Word, Excel).
  • Előny
    • Érvényes regisztrált gázszerelő igazolvány megléte (42/2017. (XII. 11.) NGM rendelet szerint).
    • Gázfogyasztóberendezés- és csőhálózatszerelő mestervizsga.
    • Gáziparban eltöltött legalább 3 év szakmai gyakorlat.
    • Érvényes tűzvédelmi szakvizsga (1. típusú).
    • Felsőfokú szakirányú műszaki végzettség (16/2018 (IX. 11.) ITM rendelet szerint).
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag.
    • Kiemelkedő premizálási rendszer.
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret.
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél.
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel.
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat.
    • Mobilitás támogatása.
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben.
  • Társaság OPUS TIGÁZ Zrt
  • Munkavégzés helye Miskolc
  • Szakterület Gázhálózat irányítás
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű