Létesítési csoportvezető

  • Feladatok
    • Létesítési munkacsoportok napi munkájának előkészítése, szervezése, munkatervek, kapacitástervek  készítése, ellenőrzése és felügyelete.
    • Csoportok munkavégzésének követése.
    • Technológia előírások betartásának ellenőrzése, ismertetése.
    • Munkavédelmi ellenőrzések, munkabiztonsági eszközök felügyelete.
    • Alvállalkozók munkájának felügyelete, elszámoltatása.
    • Üzemzavar elhárítási feladatok teljesítése, optimális erőforrás felhasználás biztosítása.
    • Organizációs-, munkaterület- és műszaki átadás-átvételi eljárásokban közreműködés, építési napló vezetés, megvalósulási dokumentáció készítés.
    • Az irányítása alá tartozó munkatársak fejlesztése és támogatása, munkavégzés megszervezése, az elvégzett munka ellenőrzése, értékelése, visszajelzések adása.
    • Oktatások megtartása, szabályozások ismertetése és betartatása.
  • Elvárások
    • Erősáramú villamosipari technikusi végzettség.
    • 5 év munka tapasztalat, ebből 3 év szakma specifikus.
    • WINDOWS és MS Office teljes körű használata.
    • Elektronikus levelezés és SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete.
    • Szakma specifikus szoftverek ismerete.
    • B típusú jogosítvány.
  • Előny
    • Munkavezetői-, munka irányítói gyakorlat, tapasztalat.
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Nyíregyháza
  • Szakterület Mérnök / Műszaki
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű