HSE szervezési és fejlesztési munkatárs

  • Feladatok
    • A társaság munkavédelmi oktatási tematikájának elkészítése.
    • Az oktatási anyagok elkészítésének koordinálása.
    • HSE oktatást végző munkavállalók támogatása.
    • Technológiai munkavédelmi oktatási tematikájához javaslat kidolgozása.
    • Vezetők, operatív irányítók munkavédelmi felkészítése.
    • Speciális oktatásokkal kapcsolatos feladatok végzése: specifikáció készítése, részvétel beszerzési eljárásban, oktatási anyag fejlesztés, tesztelés, oktatások nyomon követése.
    • Adminisztratív munkavállalók online oktatásával kapcsolatos feladatok végzése.
    • Szakmai szakértői és koordinációs feladatok elvégzése.
    • Veszélyes anyagokhoz kapcsolódó feladatok ellátása.
    • HSE Riporting.
  • Elvárások
    • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség
    • Felsőfokú munkavédelmi szakképesítés
    • Legalább 5 év szakmai tapasztalat
    • A WINDOWS és az MS Office felhasználói szintű használata
    • B kategóriás jogosítvány
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény 3 hónapos munkaviszonyt követően
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPTESZ OPUS Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen
  • Szakterület Munkavédelem
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű