Hálózatüzemeltető (gázszerelő)

  • Feladatok
    • Fogyasztói rendszeren történő ellenőrzés
    • Fogyasztói rendszeren történő munkavégzés
    • Gázmérők, nyomásszabályzók ellenőrzése, cseréje
    • Elosztó hálózaton és tartozékain végzett munkák
    • Üzemzavar elhárítás elosztó- és fogyasztói rendszeren
    • Készenléti szolgálat ellátása
  • Elvárások
    • Gázvezeték- és készülékszerelő, vagy csőhálózat- és berendezés szerelő szakképesítés
    • Legalább 1-2 éves szakmai (közműüzemeltetési vagy épületgépészeti) gyakorlat
    • Jó problémamegoldó készség
    • B kategóriás jogosítvány
  • Előny
    • Gázszolgáltatónál szerzett szakmai gyakorlat
    • Műanyaghegesztői képesítés
    • Gázvezeték-és/vagy készülékszerelő mesterlevél
    • Érvényes gázszerelői igazolvány
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TIGÁZ Zrt
  • Munkavégzés helye Salgótarján
  • Szakterület Gázhálózat üzemeltetés
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű