Hálózat technológiai műszaki munkatárs

  • Feladatok
    • Kapcsolattartás az államigazgatási, a közigazgatási, az iparági és az egyéb jogállású szervezetekkel.
    • A villamos hálózati berendezéseket, anyagokat, munkavégzési módszereket érintő jogszabályok és egyéb kötelezőérvényű szabályozások betartása, betartatása.
    • Villamos hálózatok nyomvonalának és biztonsági övezetének nyiladéktisztántartási feladataihoz kapcsolódó szakmai összefogó és támogató feladatok ellátása.
    • Villamos hálózatok madárvédelemi beavatkozásainak szakmai összefogása, támogatása.
    • A Magyar Elektrotechnikai Egyesület e-learning oktatási rendszerének belső moderátori feladatainak ellátása.
    • A villamos hálózatokon történő munkavégzések munkabiztonsági ellenőrzése.
    • A belső társszervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása.
    • A munkaköri feladatokhoz kapcsolódó szabályozások, műszaki specifikációk készítése, rendszeres karbantartása, oktatása.
  • Elvárások
    • Egyetemi vagy Főiskolai végzettség, műszaki (általános)
    • A WINDOWS és az MS Office teljes körű használata. Az elektronikus levelezés teljes körű használata.
    • „B” kategóriás jogosítvány
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen
  • Szakterület Mérnök / Műszaki
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű