Mérésügyi műszaki ügyintéző

  • Feladatok
    • Kapcsolattartás az államigazgatási és a közigazgatási szervezetekkel.
    • A villamos hálózati mérési berendezéseket, anyagokat, munkavégzési módszereket érintő jogszabályok és egyéb kötelezőérvényű szabályozások betartása.
    • A hiteles villamos mérések biztosítása.
    • A belső társszervezetek szakmai tevékenységeinek támogatása.
    • A villamos mérési tervek ellenőrzése, jóváhagyása.
    • A villamos mérőhelyek és villamos mérőhelyeken történő munkavégzések technológiai és munkabiztonsági ellenőrzése.
  • Elvárások
    • Középfokú végzettség (technikum), műszaki (jogszabály szerint erősáramúnak minősülő)
    • „B” kategóriás jogosítvány
    • Legalább 1 év szakma specifikus munkatapasztalat.
    • A WINDOWS és az MS Office, elektronikus levelezés teljes körű használata.
  • Előny
    • Az SAP munkakörhöz kapcsolódó moduljainak felhasználó szintű ismerete.
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes juttatási csomag
    • Áramdíj kedvezmény
    • Kiemelkedő premizálási rendszer
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Cafetéria kereten kívüli, kiemelkedő mértékű, hosszútávú gondoskodás önkéntes nyugdíjpénztári támogatás formájában
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok szerződött partnereinknél
    • Üdülési lehetőségek jelentős kedvezményekkel
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Mobilitás támogatása
    • Folyamatos képzési és fejlődési lehetőség nagyvállalati környezetben
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Debrecen
  • Szakterület Villamos hálózat üzemeltetés
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű