Hálózati szerelő

  • Feladatok
    • Villamos hálózatok karbantartása (akár magasban történő munkavégzéssel)
    • Áramhálózati kapcsolások és feszültség-mentesítések
    • Lakossági bejelentések alapján egyedi és csoportos hibaelhárítás, közvilágítási hibák javítása
    • Új fogyasztók hálózatra kapcsolása
  • Elvárások
    • Erősáramú villanyszerelői végzettség
    • B kategóriás jogosítvány
    • Készenléti ügyelet vállalása
    • Erkölcsi feddhetetlenség igazolása
  • Előny
    • Önálló hálózatkezelői végzettség
    • Emelőgépkezelő végzettség
    • C és E jogosítvány
    • KIF-KÖF kábelszerelői végzettség
    • KIF-FAM végzettség
  • Amit kínálunk
    • Versenyképes bérezés
    • Éves bónusz
    • Készenléti és túlóra pótlék
    • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat
    • Folyamatos képzés a szerelői életpálya modellnek megfelelően
    • Egyénre szabható éves cafeteria keret
    • Önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
    • Korlátlan járóbeteg ellátás, célzott szűrővizsgálatok
    • Áramdíj kedvezmény
    • Gépjárművezetési tréningek
    • Kedvezményes üdülési lehetőségek
    • Modern és biztonságos munkaeszközök
    • Albérleti támogatás költözés esetén
  • Társaság OPUS TITÁSZ Zrt.
  • Munkavégzés helye Hajdúnánás
  • Szakterület Mérnök / Műszaki
  • Munkaidő Teljes munkaidő
  • Munkaszerződés Határozatlan idejű